Osiągnięcia

Osiągnięcia

Rok szkolny 2018/2019

8 grudnia 2018 – Julia Chwiećko – Dyplom za zdobycie I miejsca w II kategorii wiekowej w VII Regionalnym Festiwalu Piosenki Ekologicznej i Turystycznej „Kołysz Nas Ziemio” im. Krystyny Bilskiej

Rok szkolny 2017/2018

9 czerwca 2018 – Aleksander Kalinowski – Dyplom za zdobycie I miejsca w grupie II w IV Międzyszkolnym Konkursie Miniatur Szkół Muzycznych I stopnia w Czernikowie

9 czerwca 2018 – Jakub Skica – Dyplom za zdobycie III miejsca w grupie I w IV Międzyszkolnym Konkursie Miniatur Szkół Muzycznych I stopnia w Czernikowie

18-20 maja 2018 – Filip Chetwynd – Dyplom Laureata Międzynarodowego Konkursu dla szkół muzycznych I stopnia w ramach Festiwalu PRESTO

 

18-20 maja 2018 – Magdalena Król – Dyplom  za wyróżniające przygotowanie ucznia do Międzynarodowego Konkursu dla szkół muzycznych I stopnia w ramach Festiwalu PRESTO

18-20 maja 2018 – Tomasz Gumiela – Dyplom  za wyróżniający akompaniament w Międzynarodowego Konkursu dla szkół muzycznych I stopnia w ramach Festiwalu PRESTO

26 kwietnia 2018 – Filip Chetwynd – II miejsce w Regionalnym Konkursie Słuchowym

16 kwietnia 2018 – Zuzanna Miszewska, Zuzanna Wiśniewska, Oliwia Regulska, Jakub Kołodziej – Wyróżnienie w XI Chełmżyńskim Konkursie Uczniów Klas Gitary Klasycznej Szkół Muzycznych I stopnia

24 listopada 2017 – Paweł Lewandowski – Udział w koncercie finałowym ” 2. Danuta Rinn Festiwal” oraz Nagroda Związku Artystów Scen Polskich

22-25 listopada 2017 – Filip Chetwynd – Uczestnictwo w II etapie „XII Ogólnopolskim konkursie skrzypcowym pamięci Aleksandry Januszajtis”

Rok szkolny 2016/2017

2 czerwca 2017 – Filip Chetwynd – II nagroda w „Przeglądzie Uczniów Klas Skrzypiec Szkół Muzycznych I stopnia”

28 luty 2017 – Pan Jan Miś – wyróżnienie za przygotowanie uczennicy Karoliny Pudlińskiej do Makroregionalnych Przesłuchań CEA uczniów klas perkusji Szkół Muzycznych I stopni

28 luty 2017 – Karolina Pudlińska – wyróżnienie w Makroregionalnych Przesłuchaniach CEA uczniów klas perkusji Szkół Muzycznych I stopnia

18 stycznia 2017 – Pani Magdalena Król – wyróżnienie za przygotowanie ucznia Filipa Chetwynd do Regionalnych Przesłuchań CEA uczniów klas skrzypiec i altówek Szkół Muzycznych I stopnia

18 stycznia 2017 – Filip Chetwynd – wyróżnienie w Regionalnych Przesłuchaniach CEA uczniów klas skrzypiec i altówek Szkół Muzycznych I stopnia

Rok szkolny 2015/2016

25 kwietnia 2016 – Marcelina Sikora z klasy wiolonczeli mgr Ewy Witczak – wyróżnienie na ogólnopolskim Konkursie Wiolonczelowo-Kontrabasowym

25 kwietnia 2016 – Adrian Łęgowski z klasy kontrabasu mgr Krzysztofa Sypek – II miejsce na ogólnopolskim Konkursie Wiolonczelowo-Kontrabasowym

23-29 kwietnia 2016 – Filip Chetwynd z klasy skrzypiec mgr Magdaleny Król – wyróżnienie na X Międzynarodowym Konkursie Dla Młodych Skrzypków im. Balysa Dvarionasa

22-23 kwietnia 2016 – Michał Zacharek z klasy fortepianu mgr Natalii Mróz – wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „Roztańczony Fortepian”

11 kwietnia 2016 – Zuzanna Iga Miszewska z klasy gitary mgr Poli Berensdorff – II miejsce w X Chełmżyńskim Konkursie Gitarowym

11 kwietnia 2016 – Patrycja Czenkusz z klasy gitary mgr Pawła Dąbrowskiego – I miejsce w X Chełmżyńskim Konkursie Gitarowym

22 marca 2016 – Filip Chetwynd z klasy skrzypiec mgr Magdaleny Król – Grand Prix dla najlepszego skrzypka, II miejsce w kategorii H oraz I miejsce w kategorii C w I Międzyszkolnych Przesłuchaniach klas skrzypiec i altówki „Preludium Konkursowe Viole i Violinki”.

22-23 marca 2016 – Zuzanna Iga Miszewska z klasy gitary Poli Berensdorff – II miejsce w grupie I w I Festiwalu Gitarowym na Zamku

[Not a valid template]

 

Rok szkolny 2014/2015

19 czerwca 2015 – Zespół Muzyki Dawnej Publicznej Szkoły Muzycznej I st. w Golubiu-Dobrzyniu pod dyrekcją Agnieszki Witki – II miejsce na I Przeglądzie Chórów Szkół Muzycznych

13 czerwca 2015 – Krystian Rozwonkowski (akompaniowała Ewa Miś-Radziejewska) z klasy sakshornu mgr Grzegorza Radziejewskiego – I miejsce w III grupie w Konkursie Miniatur Szkół Muzycznych I stopnia w Czernikowie

13 czerwca 2015 – Monika Piskorska (akompaniowała Natalia Mróz) z klasy saksofonu mgr Jacka Wróblewskiego – II miejsce w grupie IV w Konkursie Miniatur Szkół Muzycznych I stopnia w Czernikowie

9 czerwca 2015 – Paweł Lewandowski z klasy fortepianu mgr Agaty Uzarskiej – III miejsce w kategorii wiekowej 6-10 lat w II Konkursie Pianistycznym w Obrowie.

23 maja 2015 – Michalina Sobkiewicz z klasy fortepianu mgr Natalii Mróz – I miejsce w II Edycji Konkursu Fortepianowego i Twórczości Plastycznej „Co Nam w Duszy Gra”.

16 maja 2015 – Chór Publicznej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Golubiu – Dobrzyniu – I miejsce w X Festiwalu Pieśni i Muzyki Ludowej w Nowogrodzie.

28-29 kwietnia 2015 – Filip Chetwynd z klasy skrzypiec mgr Magdaleny Król – V miejsce w II grupie wiekowej w VI Włocławskich Spotkaniach Skrzypcowych „Dawne Tańce i Melodie”

25-26 kwietnia 2015 – Aleksandra Mazurowska z klasy wiolonczeli mgr Wojciecha Okurowskiego – III miejsce w I Ogólnopolskim Konkursie „Miniatura Wiolonczelowa” w Warszawie.

21-27 kwietnia 2015 – Aleksandra Mazurowska z klasy wiolonczeli mgr Wojciecha Okurowskiego – II miejsce na XV Międzynarodowym Konkursie Muzycznym im. Juliusza Zarębskiego Łomianki/Izabelin/Warszawa 2015.

27 kwietnia 2015 – Patrycja Surus z klasy kontrabasu mgr Krzysztofa Sypka – I miejsce  w grupie czwartej kontrabasów w I Konkursie Wiolonczelowo – Kontrabasowym w Kowalewie Pomorskim.

22-25 października 2014 – Filip Chetwynd z klasy skrzypiec mgr Magdaleny Król – wyróżnienie w festiwalu „Integracje Muzyczne 2014” w Chełmży

[Not a valid template]

Rok szkolny 2013/2014

28 maj 2014 – Krystian Rozwonkowski z klasy sakshornu mgr Grzegorza Radziejewskiego – II miejsce miejsce w trzeciej grupie wiekowej na I Festiwalu Instrumentów Dętych Blaszanych w Osadzie Karbówko.

28 maj 2014 – Wit Betlejewski z klasy puzonu mgr Grzegorza Radziejewskiego – II miejsce w pierwszej grupie wiekowej na I Festiwalu Instrumentów Dętych Blaszanych w Osadzie Karbówko.

28 maj 2014 – Aleksander Kalinowski z klasy trąbki mgr Łukasza Ignaca – III miejsce w pierwszej grupie wiekowej na I Festiwalu Instrumentów Dętych Blaszanych w Osadzie Karbówko.

12 maj 2014 – Aleksandra Mazurowska z klasy wiolonczeli mgr Wojciecha Okurowskiego – III miejsce na XVI Konkursie Wiolonczelowo – Kontrabasowym w Malborku.

8-10 maj 2014 – Aleksandra Mazurowska z klasy wiolonczeli mgr Wojciecha Okurowskiego – III miejsce w pierwszej grupie wiekowej na Ogólnopolskich Konfrontacjach Wiolonczelowych i. Zdzisławy Wojciechowskiej w Bydgoszczy.

30 kwietnia 2014 – Aleksandra Mazurowska z klasy wiolonczeli mgr Wojciecha Okurowskiego – II miejsce w pierwszej grupie wiekowej na IX Forum Młodych Wiolonczelistów w Gdańsku.

14 kwietnia 2014 – Jakub Kołodziej z klasy gitary mgr Sławomira Kosińskiego – wyróżnienie na VIII Chełmżyńskim Konkursie Uczniów Klas Gitary Klasycznej.

14 kwietnia 2014 – Maciej Waśko z klasy mgr Jakuba Henke – II miejsce na VIII Chełmżyńskim Konkursie Uczniów Klas Gitary Klasycznej.